Plunge

Biustonosz przeznaczony do głębokich dekoltów. Ma niski mostek. Jego konstrukcja zbliża piersi do siebie tworząc efekt dwóch stulonych kuleczek / jabłuszek.

Sa to staniki określone  skrótem : PL , KM, 3D, MP – usztywniane i  3DM – miękkie

 

Halfcup

Biustonosz do szerokich i niskich dekoltów. Miseczki mają jeden pionowy szew. Brzeg miseczek tworzy prawie poziomą linię. Miseczki kończą się tuż nad brodawkami, odłaniając górną połowę piersi (stąd jego nazwa – “half cup” to po angielsku “pół miseczki”).

Są to staniki okreslone skrótem : HP , CH , CHP – usztywniane i  HM – miękkie

 

Strapless

Biustonosz bez ramiączek. Na specjalne okazje, do bluzek i sukienek bez ramiączek, lub też z bardzo cieniutkimi ramiączkami albo nietypowym rozwiązaniem góry (np. bluzki typu “halterneck”, czyli z wiązaniem w okół szyi). Dzięki mocno usztywnianym miseczkom i obwodowi podszytemu silikonową taśmą zapewnia dobre podtrzymanie biustu pomimo braku ramiączek. Jest bardzo mało zabudowany i nadaje się do wszelkiego rodzaju dekoltów.

 

Balkonetka

Biustonosz na każdą okazję, zapewniający najlepsze podtrzymanie dla biustu. Miseczki są bardziej zabudowane niż w innych fasonach. Wysokośc mostka jest porównywalna do modeli o kroju half cup. Piersi są w nim uniesione i pięknie ukształtowane

Są to staniki okeślone skrótem :  S – usztywniane,  SM, SMN- miękkie ze stabilnych tiuli, koronek/haftów,  BM – miękkie z elastyczną koronką na górze miseczek,

LU – lekko usztywniane wykończone elastyczną koronką na górze miseczek

 

Rekomendowane Artykuły

Dodaj komentarz

[instagram-feed]
X