Marka prezentuje innowacyjny model B171, dedykowany posiadaczką dużych biustów. Z szeroką rozmiarówką od 65H do 95H, biustonosz łączy funkcjonalność z estetyką. Bazując na popularnym fasonie B161, B171 wyróżnia się głębszą miseczką i zmienionym kształtem fiszbinów, idealnie objętych sylwetki z większym biustem.

Konstrukcja B171 charakteryzuje się głębszą miseczką, dłuższymi fiszbinami i nowym wyprofilowaniem podstawy miski. Drut o wyższym profilu i krągłym kształcie pełniej obejmuje piersi. W porównaniu do B161, miseczka B171 oferuje większą objętość, zarówno zwiększając głębokość dolnej części, jak i podnosząc górną krawędź.

Surowce są stabilne, wykorzystując haft na tiulu we wszystkich modelach, zapewniając doskonałą współpracę obu warstw miseczki. Boki pasa obwodu są szersze, równomiernie rozkładając nacisk na ciało. Tunel jest wzmocniony taśmą, zapobiegając przesuwaniu fiszbinów, szczególnie pod ciężarem większych piersi.

Szerokość zapięć została zwiększona, dodając trzystopniowe zapięcia o szerokości 5 cm w ostatniej grupie rozmiarowej. Ramiączka z nieelastycznej taśmy utrzymują stabilność, zapewniając klasyczne układanie się na ramionach.

Nowa kolekcja AW 2023/24 obejmuje modele takie jak Bonita granatowa, Libra czarna, Stars, Hot, łącząc styl z komfortem dla kobiet z większym biustem. Odkryj nowy wymiar wygody z biustonoszem B171.

Rekomendowane Artykuły

Dodaj komentarz

[instagram-feed]
X